Doprovod k porodu

Milá ženo,

vítám Vás na mých stránkách! Hledáte doprovod k porodu a nevíte, zda oslovit právě mě? Třeba Vám v rozhodování pomůžou následující řádky.

Jsem certifikovaná porodní a poporodní dula AmmaDula Akademie, laktační poradkyně a lektorka nošení dětí Trageschule Didymos. 

  

Seznamovací schůzka

Při práci duly je pro mě zásadní důvěra. Proto potřebuji, abychom si jako lidé navzájem seděli, a to nejen s Vámi, ale i s Vaším partnerem*, pokud bude u porodu také přítomný. Spolu totiž budeme pracovat jako tým. Jsem tu pro Vás a v případě potřeby i pro Vašeho partnera.

Prvním krokem je tedy nezávislá krátká seznamovací online schůzka, během které si budeme povídat o tom, jaký porod si představujete a co pro vás můžu udělat.

Předporodní schůzky

V rámci balíčku nabízím úvodní schůzku při podpisu smlouvy (60 min), tři předporodní schůzky v délce trvání 120 minut a poporodní schůzku. Náplní těchto schůzek je vzájemné seznámení a individuální konzultace tak, abych vám mohla být během porodu opravdovou oporou. Samozřejmostí je pomoc při vypracování porodního přání. 

Pohotovost

Kolem termínu porodu 4 týdny (nebo dle dohody) . To znamená, že jsem připravená za Vámi vyrazit do jedné hodiny od chvíle, kdy mi zavoláte. Pohotovost držím vždy pro jednu klientku, abych Vám mohla nabídnout opravdu individuální péči a minimalizovala pravděpodobnost, že se skutečné termíny porodu potkají. 


Doprovodit Vás můžu k domácímu porodu s porodní asistentkou nebo porodu v porodnici. K neasistovaným porodům nedoprovázím.

Poporodní péče

Součástí balíčku je i jedna poporodní návštěva s laktačním a/nebo nosícím poradenstvím v délce trvání 90 min.

S čím pracuji a co mohu dále nabídnout?

Opečování těla šátkem rebozo. Využití šátku během těhotenství, při porodu i během šestinedělí. (Kurz Rebozo a zavinování bříška v praxi PA, Kristina Neubertová Zemánková, březen 2022)

Poradenství nošení dětí (Kurz Trageschule Didymos, červen 2020) 

Půjčovna šátků a nosítek.


Laktační poradenství (Kurz Přirozené kojení, Míša Topinková, duben 2022)

Během své práce využívám aromaterapii Nobilis Tilia, v rámci porodního balíčku je použitá aromaterapie zahrnutá v ceně


Nejsem zdravotník a neposkytuji zdravotní služby. Moje služby jsou podpůrného a informativního charakteru.


Další informaci o mé práci duly naleznete na mých stránkách

© 2022 DVĚ SLUNCE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky