O MNĚ

Mentorovaná dula * Laktační poradkyně * Lektorka nošení dětí * Máma dvojčat

Jmenuji se Petra Vytásková a jsem mentorovaná dula, lektorka nošení dětí, laktační poradkyně a také máma a sestra dvojčat. Dvojčata se mi tak nějak celoživotně lepí na paty :) Za svůj život jsem se setkala již se stovkami názorů na dvojčata. Některé lidi dvojčata fascinují, jiné děsí, v některých vyvolávají pocity smutku, jelikož oni sami třeba o své dvojče přišli. Co si o dvojčatech myslím já? Jsou kouzelní. Jsou kouzelní tak, jako je kouzelný každý člověk. Život s dvojčaty se ale liší. Není horší, ani lepší. Je jiný. Pojďme si o dvojčatech promluvit jinak. Individuálně, prakticky, s respektem. S respektem ke dvěma lidem, kteří se rozhodli na tento svět přijít společně, přesto každý sám za sebe.

Jsem mentorovaná dula, laktační poradkyně a certifikovaná lektorka nošení dětí. Období těhotenství, porodu a šestinedělí vnímám jako období velkých změn a čas, kdy si žena zaslouží, aby o ni bylo šetrně pečováno. Jakožto máma dvojčat ráda spolupracuji i s rodinami, kde čekají právě dvojčata. Můžeme společně projít porodem, předporodní přípravou i přípravou na šestinedělí a kojení, ráda vám poradím s nošením vašeho děťátka. 

© 2022 DVĚ SLUNCE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky